Поради

Поради

 1. Пінополістирол (далі –пінопласт) вирізняється серед усіх інших утеплювачів найкращими показниками теплозбереженням. Коефіцієнт теплопровідності пінопласту λ складає 0,031-0,042. Товщина шару матеріалу, що відповідає за теплоопором стіні в 2,5 цегли (64см):
 • пінопласт – 3см;
 • мінвата – 5,5см;
 • сухе дерево – 11,3см;
 • азбоцемент – 17,4см;
 • бетон – 123см;
 • камінь – 189см.

Пінопласт – це збереження тепла, температурний комфорт, відсутність плісняви та грибків, колосальна економія коштів на опаленні.

 1. Пінопласт надзвичайно стійкий до впливу води. Саме тому ця властивість дозволяє застосовувати його в утепленні фундаментів, плоских дахів, приміщень з підвищеною вологістю, басейнів. Пінопласт не абсорбує вологи (не насичується вологою) тому не втрачає своїх теплозберігальних властивостей ніколи.

Пінопласт не гниє і не сприяє розвитку мікроорганізмів, грибків та плісняви. Пінопласт не має жодного відношення до так званого, «дихання «стін». Фахівцями науково та практично доведено, що стіни «не дихають»! Міф про «Дихаючі стіни» – це звичайний прийом несумлінної конкуренції та обману споживача. Кількість водяної пари, що дифузує крізь зовнішню стіну не впливає на мікроклімат в приміщенні, незалежно чим утеплена стіна і чи утеплена взагалі. Фахівці підтвердять – за відвід надлишкової вологи з приміщення відповідає справність вентиляції а не властивості утеплювача.

Вимагайте від продавців теплоізоляції правди!

 1. Пінопласт чудовий акустичний ізолятор. Багато людей лише можуть мріяти про тишу в своїх оселях. Вихід простий – «плаваюча» підлога забезпечує від ударних шумів, ізоляція фасаду захищає від проникаючих шумів ззовні.
 2. Пінопласт пожежобезпечний матеріал. Пінопласт не підтримує та не розповсюджує горіння, він самозатухаючий.
 3. Пінопласт хімічно не реагує з жодним матеріалом, який часто застосовують у будівництві.
 4. Пінопласт – найкращий матеріал для спорудження холодильних камер та сховищ. Пінопласт ідеальний матеріал для швидкого, якісного та недорогого спорудження холодильних камер та сховищ. Пінопласт біологічно нейтральний, з нього виготовляють тару для харчових продуктів та дитячі іграшки. Пінопласт використовують у сільському господарстві для розрихлення ґрунтів.
 5. Пінопласт – екологічно безпечний на 100%. Виробництво пінопласту енергетично ощадливе і повністю безпечне для людини і довкілля. Матеріали, які застосовують в процесі виготовлення пінопласту, в жодному разі не впливають на озоновий шар землі. Пінопласт є мономатеріалом і не виділяє надзвичайно шкідливого концерогенного пилу та волокон.
 6. Пінопласт не старіє. Майже 50 років, винайдений фахівцями німецького концерну «BASF», і заінстальований в покриття даху помислового приміщення, пінопласт і сьогодні, після відповідних досліджень, довів незмінність своїх фізичних та хімічних властивостей. Фахівці оцінюють термін служби пінопласту без жодних змін не менше 100 років.
 7. Пінопласт – правильна економія грошей. Пінопласт дешевший за альтернативні утеплювачі, хоч вирізняється кращими властивостями. Пінопласт дешевший в процесі обробки на будмайданчику, і найголовніше – утеплення пінопластом – це економія 50-60% видатків на опалення! Інвестовані в утеплення свого будинку 2-3% його вартості, окуповується в найближчі 4-5 років, далі чистий прибуток.