Знайомтесь з нами

Знайомтесь з нами

Greinplast Service вітає Вас!

Ми являємось офіційним представником польського виробника будівельних сумішей Greinplast Sp.z o.o. в Київському регіоні.

Основна сфера діяльності Greinplast Service – утеплення фасадів та ремонт квартир, будинків, офісів.

Наша компанія:
  • спеціалізується на комплексному комплектуванні, об’єктів будівництва, реконструкції та/або капітального ремонту, системами утеплення фасадів та матеріалами для внутрішніх робіт, виробництва Greinplast;
  • пропонує тільки якісну та перевірену часом продукцію Greinplast для утеплення та оздоблення Вашої оселі;
  • здійснює технічний супровід об’єктів з моменту проведення замірів до завершення виконання робіт;
  • надає послуги технічно-консультаційного характеру та виконує шеф-монтаж.

Наші пріоритети: відповідальність, якість, гарантія.

Ваша довіра – наш успіх!

Greinplast Service  цінує те, що Ви надаєте можливість співпрацювати з Вами та бути серед компаній, що допомагають створювати тепло і затишок у Вашій оселі.  Ми вдячні за це і стараємось забезпечити швидкий та якісний сервіс, гідний наших кращих партнерів.

Не залежно від обсягу потенційного замовлення, ми з радістю забезпечимо виїзд на об’єкт нашого фахівця, у будь-який зручний для Вас час, проведемо заміри, запропонуємо кілька варіантів утеплення/оздоблення будинку, надамо відповідні розрахунки та підберемо оптимальний варіант для Вас. І це все Вас ні до чого не зобов’яже.

У разі досягнення домовленості укладемо угоду, про умови та терміни поставки, забезпечимо доставку матеріалів та обладнання у визначені терміни, а також надамо технічний супровід і підтримку виконавцям, за необхідності виконаємо шеф-монтаж.

Наносиліконові фарби і штукатурки Greinplast. Як працює самоочищення фасаду.

Препарат AF для в'язання тонкошарових штукатурок. Наносимо декоративний шар в умовах низьких температур та підвищеної вологості.

Фуга для плитки ZFF. Еластичність і міцність.

Клей K для армування пінопласту. Еластична ударостійкість.

Фарба керамічна. Стійкість до забрудників та миття на високому рівні.