Знайомтесь з нами

Знайомтесь з нами

Greinplast Service вітає Вас!

Ми являємось офіційним представником польського виробника будівельних сумішей Greinplast Sp.z o.o. в Київському регіоні.

Основна сфера діяльності Greinplast Service – утеплення фасадів та ремонт квартир, будинків, офісів.

Наша компанія:
  • спеціалізується на комплексному комплектуванні, об’єктів будівництва, реконструкції та/або капітального ремонту, системами утеплення фасадів та матеріалами для внутрішніх робіт, виробництва Greinplast;
  • пропонує тільки якісну та перевірену часом продукцію Greinplast для утеплення та оздоблення Вашої оселі;
  • здійснює технічний супровід об’єктів з моменту проведення замірів до завершення виконання робіт;
  • надає послуги технічно-консультаційного характеру та виконує шеф-монтаж.

Наші пріоритети: відповідальність, якість, гарантія.

Ваша довіра – наш успіх!

Greinplast Service  цінує те, що Ви надаєте можливість співпрацювати з Вами та бути серед компаній, що допомагають створювати тепло і затишок у Вашій оселі.  Ми вдячні за це і стараємось забезпечити швидкий та якісний сервіс, гідний наших кращих партнерів.

Не залежно від обсягу потенційного замовлення, ми з радістю забезпечимо виїзд на об’єкт нашого фахівця, у будь-який зручний для Вас час, проведемо заміри, запропонуємо кілька варіантів утеплення/оздоблення будинку, надамо відповідні розрахунки та підберемо оптимальний варіант для Вас. І це все Вас ні до чого не зобов’яже.

У разі досягнення домовленості укладемо угоду, про умови та терміни поставки, забезпечимо доставку матеріалів та обладнання у визначені терміни, а також надамо технічний супровід і підтримку виконавцям, за необхідності виконаємо шеф-монтаж.

Наносиліконові фарби і штукатурки Greinplast. Як працює самоочищення фасаду.

Препарат AF для в'язання тонкошарових штукатурок. Наносимо декоративний шар в умовах низьких температур та підвищеної вологості.

Фуга для плитки ZFF. Еластичність і міцність.

Клей K для армування пінопласту. Еластична ударостійкість.

Фарба керамічна. Стійкість до забрудників та миття на високому рівні.

Грунтівка гелева. Легко та комфортно, якісна основа для фарбування інтер'єру.

Гелевий грунт легко наноситься, унеможливлює перегрунтування та створення “склянної поверхні”, забезпечує основу з рівномірним поглинанням вологи